Super start Dedra

SLEVOVÝ KÓD NA E-SHOP:
158014

super start dedra

 

DÁRKY pro nově registrované zákazníky klubu Dedra

Využijte skvělou příležitost získat výrobky DEDRA ZDARMA. Akce platí pro nově registrované klubové zákazníky s vyplněným slevovým kódem.

Objednejte na e-shopu www.dedra.cz zboží v hodnotě cílové částky a výše v průběhu 6ti po sobě jdoucích kalendářních měsíců. Dedra Vám k těmto objednávkám přidá dárky v hodnotě až 3 840 Kč (151,2 €). Pro využití akce musíte objednat postupně ve všech 6ti měsících.

Do SUPER STARTU se zapojíte Vaší první objednávkou v hodnotě nad 1500 Kč / 60 Eur (cena po slevách).

K této první objednávce dostanete zdarma aviváž a čistič koupelen.

V dalším měsíci můžete splnit 2. krok a tak dále. Pokud se jeden měsíc vynechá, nebo se objednávka upraví/zruší, nárok na další dárky zaniká.

Nezapomeňte vyplnit slevový kód koordinátora, ať nepřijdete o skvělé slevy a výhody. ♥️

RYCHLÁ REGISTRACE ZDE

 

super start 1

super start 2

super start 3

super start 4

 

Podmínky akce

Tato akce SUPER START platí pouze pro nově registrované zákazníky s klubovou slevou (členy klubu DEDRA). Produkty se v průběhu akce mohou měnit. Ceny v letáku jsou platné v momentě zveřejnění letáku. Ceny v EUR jsou vypočteny podle aktuálních cenových podmínek nebo kurzu. Počet bodů (obratu) každého kroku (od kroku 2 a výše) můžete dosáhnout v požadovaném období kumulativně vždy jednou, nebo více objednávkami. Tedy jednou nebo více objednávkami ve sledovaném měsíci. První objednávka (prvoobjednávka) je vždy kvalifikační a je jí nutné splnit najednou! 
SUPER START je možné začít prvním nebo druhým krokem. Získání dárků v rámci dalších kroků (3. 4. 5. a 6. krok) je pak podmíněno splněním všech předcházejících kroků (mimo kroku prvního), tzn. výhody z Kroku 3 získáte splěním Kroku 2, výhody z Kroku 4 získáte pouze splněním kroku 2, Kroku 3 atd, výhody Kroku 5 získáte pouze splněním kroku 2, kroku 3 a kroku 4 atd.
Pokud tedy v některém z kroků (sledovaných měsíců) nedosáhnete požadovanou hodnotu objednávky, nelze pokračovat v dalších krocích SUPER STARTU. Následující krok je vždy nutné plnit v dalším kalendářním měsíci.
Akce je platná do odvolání. Akce platí pro zákazníky, kteří vstoupili do klubu po 23. 4. 2024 od 9.00

Informace o původním Úspěšném startu

Program Super Start 2023 byl ukončen k 22. 4. včetně. Zákaznici, kteří vstoupili před tímto datem do původního Úspěšného startu, tedy dále volně pokračují v novém programu SUPER START již s novými podmínkami a novými odměnami. Mohou tedy využít celých 6 měsíců výhod a dárků.

Nadpis karty

Nakupujte u Dedry se slevou až 23%.
Při prvním nákupu na www.dedra.cz si vytvořte nový účet a zadejte slevový kód 158014.